- Főoldal
- Csatornáim
- Kapcsolat-Támogatóim
- Magyar Szerzők
- Lumira Kör Tag
- Book Tag
- A külföldi szerzők
- Amiket el szeretnék olvasni
- Véleményem a könyvről
- Előolvasás
- Könyvtrailer
- Borítóleleplezés
- Kiadómustra
- Idézetek
- Beleolvasó
- BookTrailer
- Ismerjük meg közelebbről a szerzőket
- Bookmate ajánlói
- Tudtad-e?
- Könyvbemutató
- Ismerjük meg közelebbről a meseírókat!
- Interjúk
- Hogyan készül a könyv,történet?
- Meleg regények
- Maradj otthon!
- Mit olvassak?
- Emberek a borítók mögött!
- Szerzők/Írók csatornái
- Téma
- E-book, Naná, hogy?
- Wattpad írók
- Ismerjük meg közelebbről a fantasy írókat!
- Könyvjelzők
- Ingyen könyv? Naná! Tudok neked ajánlani.
- Top 3
- Interjú dark romance íróival/szerzőivel
- Sorozatajánló
2026. május 28., csütörtök
Ingyen könyv? Naná! Tudok ajánlani egyet - Ange: Holdezüst
2026. március 27., péntek
Előolvasás: Ange-Holdezüst - ("Rég nem volt előolvasásom, de ezt... imádom. Nagyon jó, könnyű kis olvasmány. ")
Szeretném
megköszönni Ange írónőnek, hogy
elolvashattam megjelenés előtt álló könyvét a Holdezüst címmel. Egy szó! Imádom! Második szó,
kedvencem. Ez év legjobb urban fantasy kötet. Nem semmi ez a könyv,
iszonyat szórakoztató.
Először is köszönöm Ange írónőnek, teljesen ledöbbentem mikor lehetőséget adott, hogy elolvashassam a könyvet, még a megjelenés előtt. Rég nem volt előolvasásom, de ezt... imádom. Nagyon jó, könnyű kis olvasmány.
Igazán szórakoztató, pörgős történet, már aki ráér egy délután, vagy egy nap alatt ledarálni a könyvet. Én lassan olvastam, nem akartam, hogy hamar vége legyen. Jó volt újra urban fantasyt olvasni, elmerülni a természetfeletti világban.
Kedvenc párosom Adam és Fay, na meg Nick. Jó volt olyat olvasnom, ami nem ellenségekből lesznek szerelmes párok. Régebben olvastam Anita Blake könyveket, mikor olvastam a kiírást, ahogy aki olvasta ezt imádni fogja.
Jelentem, igaza volt. Kedvencem lett, ráadásul idei első kedvenc könyvem lett. Történetben van egy kedvenc jelent, a mókus. Annyira vicces volt. Szemem előtt láttam az egészet.
Az egész olyan volt, mintha filmet néztem volna. Annyira filmszerűen íródott. Tetszik, hogy van benne humor, csipkelődések ezeket nagyon szeretem a könyvekben. Így nagyon örültem, hogy ezek is belekerültek. Enélkül nem is lenne jó könyv.
Összességében ez egy nagyon jó, kikapcsolódást nyújtó ez a könyv. Nem az a klisés természetfeletti mágia történet, amit eddig megszokhatunk. Bízom benne, hogy Ange írónő folytatja tovább az írást, mert látok benne potenciált látok benne, hogy még több lehet benne és a története is. Ez a történet tuti van még, ahonnan jött. Szóval, hajrá!
MEGJELENIK
Március 31

